REFERENCJE

Po zakończeniu naszych szkoleń lub warsztatów otrzymujemy wiele pozytywnych opinii i rekomendacji. Niektóre z nich są nam przekazywane na piśmie.

Niestety, wraz z wejściem nowych przepisów o ochronie danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  – RODO), nie możemy ich publikować bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Większość naszych Klientów to osoby prawne, ale zdarzają się także osoby fizyczne lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Jesteśmy zobowiązani chronić dane osobowe naszych Klientów.

Jeśli jednak potrzebujecie Państwo – zwłaszcza do szkoleń zamawianych w trybie przetargowym – referencji od naszych Klientów na piśmie, to zapraszamy do kontaktu nami KONTAKT

Na podstawie indywidualnie udzielonych zgód będziemy mogli Państwu przesłać listy referencyjne. Dodatkowo będziecie mogli Państwo skontaktować się z naszymi Klientami i zapytać o warunki dotychczasowej współpracy z naszą organizacją.

Logo v5