fbpx

Marcin Świerkocki

Doświadczony trener i coach, praktyk zarządzania

Prowadzi konsultacje z różnorodnymi klientami w zakresie przywództwa i rozwoju organizacyjnego. Wierząc w to, że każdy może być liderem, Marcin żyje w dwóch światach: tradycyjnym, tzn. hierarchicznym, w którym pomaga menedżerom osiągnąć sukces w ich roli, oraz rozproszonym, w którym pomaga liderom myśleć systemowo i doskonalić umiejętności przywódcze. Przed założeniem własnej firmy Marcin zajmował wysokie stanowiska kierownicze w kilku międzynarodowych organizacjach. Ma tytuł MBA i tytuł magistra inżyniera. Stale uczy się kulturowej sprawności, a wnosi do pracy grupowej silne potrzeby integracji i procesów partycypacyjnych.

USŁUGI DORADCZE

Coaching dla menedżerów w wersji online: opanuj zarządzanie zespołem rozproszonym

4 moduły po 2 h każdy; 2 moduły każdego dnia.

Wirtualne szkolenie na żywo w formule on-line

Opanowanie technik coachingowych pomaga budować silne zaangażowanie pracowników, wysokie morale pracowników i świetnie funkcjonujące zespoły. Marcin Świerkocki łączy swoje siły z PLATFORMĄ WIEDZY, oferując cztery 2-u godzinne moduły wirtualnego coachingu dla menedżerów, aby pomóc Ci doskonalić swoje umiejętności zarządcze. Każdy dzień to dwa moduły.

Każdy moduł koncentruje się na konkretnym temacie coachingu i zawiera połączenie nauczania i interakcji. Proponowane ćwiczenia pozwolą Ci natychmiast zastosować umiejętności, techniki w swojej sytuacji w pracy. Szkolenia są kierowane zarówno do osób, które dopiero co zaczynają swoją karierę przywódczą, jak i do tych, którzy chcą odświeżyć swoją praktykę. Laboratoria są również odpowiednie dla tych, którzy nadzorują pracę osób zdalnie pracujących z Home Office.

CELE I PROGRAM 

 1. Skuteczne rozmowy naucz się praktycznych narzędzi do jednej z najbardziej skutecznych praktyk przełożonych – regularnych rozmów jeden na jeden, jak i z zespołem:
  * Odpowiedni rytm, 5 ról coacha i rozmowy w wirtualnym świecie
  * Przeprojektowanie wirtualnego rytmu
  * Motywowanie przez wyznaczanie celów
 1. Monitorowanie zdalnej pracy omów bariery zdalnego nadzoru i odkryj metody tworzenia zdrowych relacji w pracy, nawet jeśli nie możesz spotkać się i pracować razem osobiście:
  * Co motywuje ludzi
  * Paradygmat czasu i jego miejsce w wirtualnej rzeczywistości
  * Umiejętność mówienia słowa ‘Nie’ rozpraszaczom
 1. Zarządzanie czasem i spotkaniami zrozum różnicę między prowadzeniem a ułatwianiem spotkania; nauczyć się narzędzi ułatwiających produktywne i energetyzujące spotkania:
  * Praca w blokach czasowych
  * Wdrażanie bloków czasowych w codzienne działania
  * Prowadzenie spotkań dotyczących technik rozwiązywania problemów
 1. Jak zaangażować pracownikówdowiedz się, dlaczego zaangażowanie pracowników jest tak złożonym tematem, i poznaj praktyczne, konkretne sposoby na zwiększenie zaangażowania:
  * Rozwijanie potencjału jednostek i zespołu
  * Planowanie działań wspierających/rozwojowych
  * Budowanie planu coachingu

WYMAGANIA TECHNICZNE

Aby wziąć udział, potrzebujesz komputera z niezawodnym i szybkim łączem internetowym. Dźwięk jest dostępny za pośrednictwem komputera lub telefonu; wybierz połączenie audio, które zapewnia najlepszą jakość dźwięku.

Informacje o tym, jak zalogować się na to szkolenie, zostaną przesłane e-mailem na dzień przed rozpoczęciem. Uczestnicy będą aktywnie współpracować z trenerem poprzez dyskusję, czat i ankiety, dlatego każdy musi mieć własny komputer, aby móc połączyć się z pokojem webinarowym.

Czy sesja zostanie nagrana? Ze względu na wysoce interaktywny charakter tego szkolenia, które będzie obejmowało ciągłą rozmowę, czat, jak i ankiety, szkolenie to nie będzie nagrywane.

REFERENCJE OD KLIENTÓW

Anwil
BD Becton Dickinson
Belimo
Can-Pack
Credit Suisse
Flint Group
Henkel
HP Inc
Michelin
 Olympus Europa
Oracle
PKN Orlen
PPG Industries
Scania
Semmelrock
Semperit
Siemens
Spirax Sarco
 WebInterpret

KONTAKT

Stanisław Woźniak
Partner Zarządzający
tel. (+48) 511 003 137
e-mail: biuro@platformawiedzy.com.pl
www.platformawiedzy.com.pl

Scroll to Top