Marcin Świerkocki

Doświadczony trener i coach, praktyk zarządzania

Prowadzi konsultacje z różnorodnymi klientami w zakresie przywództwa i rozwoju organizacyjnego. Wierząc w to, że każdy może być liderem, Marcin żyje w dwóch światach: tradycyjnym, tzn. hierarchicznym, w którym pomaga menedżerom osiągnąć sukces w ich roli, oraz rozproszonym, w którym pomaga liderom myśleć systemowo i doskonalić umiejętności przywódcze. Przed założeniem własnej firmy Marcin zajmował wysokie stanowiska kierownicze w kilku międzynarodowych organizacjach. Ma tytuł MBA i tytuł magistra inżyniera. Stale uczy się kulturowej sprawności, a wnosi do pracy grupowej silne potrzeby integracji i procesów partycypacyjnych.

USŁUGI DORADCZE

Coaching dla menedżerów w wersji online: opanuj zarządzanie zespołem rozproszonym

4 moduły po 2 h każdy; 2 moduły każdego dnia.

Wirtualne szkolenie na żywo w formule on-line

Opanowanie technik coachingowych pomaga budować silne zaangażowanie pracowników, wysokie morale pracowników i świetnie funkcjonujące zespoły. Marcin Świerkocki łączy swoje siły z PLATFORMĄ WIEDZY, oferując cztery 2-u godzinne moduły wirtualnego coachingu dla menedżerów, aby pomóc Ci doskonalić swoje umiejętności zarządcze. Każdy dzień to dwa moduły.

Każdy moduł koncentruje się na konkretnym temacie coachingu i zawiera połączenie nauczania i interakcji. Proponowane ćwiczenia pozwolą Ci natychmiast zastosować umiejętności, techniki w swojej sytuacji w pracy. Szkolenia są kierowane zarówno do osób, które dopiero co zaczynają swoją karierę przywódczą, jak i do tych, którzy chcą odświeżyć swoją praktykę. Laboratoria są również odpowiednie dla tych, którzy nadzorują pracę osób zdalnie pracujących z Home Office.

CELE I PROGRAM 

 1. Skuteczne rozmowy naucz się praktycznych narzędzi do jednej z najbardziej skutecznych praktyk przełożonych – regularnych rozmów jeden na jeden, jak i z zespołem:
  * Odpowiedni rytm, 5 ról coacha i rozmowy w wirtualnym świecie
  * Przeprojektowanie wirtualnego rytmu
  * Motywowanie przez wyznaczanie celów
 1. Monitorowanie zdalnej pracy omów bariery zdalnego nadzoru i odkryj metody tworzenia zdrowych relacji w pracy, nawet jeśli nie możesz spotkać się i pracować razem osobiście:
  * Co motywuje ludzi
  * Paradygmat czasu i jego miejsce w wirtualnej rzeczywistości
  * Umiejętność mówienia słowa ‘Nie’ rozpraszaczom
 1. Zarządzanie czasem i spotkaniami zrozum różnicę między prowadzeniem a ułatwianiem spotkania; nauczyć się narzędzi ułatwiających produktywne i energetyzujące spotkania:
  * Praca w blokach czasowych
  * Wdrażanie bloków czasowych w codzienne działania
  * Prowadzenie spotkań dotyczących technik rozwiązywania problemów
 1. Jak zaangażować pracownikówdowiedz się, dlaczego zaangażowanie pracowników jest tak złożonym tematem, i poznaj praktyczne, konkretne sposoby na zwiększenie zaangażowania:
  * Rozwijanie potencjału jednostek i zespołu
  * Planowanie działań wspierających/rozwojowych
  * Budowanie planu coachingu

WYMAGANIA TECHNICZNE

Aby wziąć udział, potrzebujesz komputera z niezawodnym i szybkim łączem internetowym. Dźwięk jest dostępny za pośrednictwem komputera lub telefonu; wybierz połączenie audio, które zapewnia najlepszą jakość dźwięku.

Informacje o tym, jak zalogować się na to szkolenie, zostaną przesłane e-mailem na dzień przed rozpoczęciem. Uczestnicy będą aktywnie współpracować z trenerem poprzez dyskusję, czat i ankiety, dlatego każdy musi mieć własny komputer, aby móc połączyć się z pokojem webinarowym.

Czy sesja zostanie nagrana? Ze względu na wysoce interaktywny charakter tego szkolenia, które będzie obejmowało ciągłą rozmowę, czat, jak i ankiety, szkolenie to nie będzie nagrywane.

REFERENCJE OD KLIENTÓW

Anwil
BD Becton Dickinson
Belimo
Can-Pack
Credit Suisse
Flint Group
Henkel
HP Inc
Michelin
 Olympus Europa
Oracle
PKN Orlen
PPG Industries
Scania
Semmelrock
Semperit
Siemens
Spirax Sarco
 WebInterpret

KONTAKT

Stanisław Woźniak
Partner Zarządzający
Redaktor Naczelny Magazynu Controlling i Zarządzanie

tel. (+48) 511 003 137
e-mail: biuro@platformawiedzy.com.pl
www.platformawiedzy.com.pl