fbpx

Konrad Klepacki

Ekspert klimatyczny i kierownik projektów z 20 letnim stażem. Specjalista w zakresie zmian klimatu. Pracuje z licznymi firmami w zakresie pomiaru i ograniczania emisji gazów cieplarnianych. Jest konsultantem klimatycznym Urzędów Miast Warszawy, Gdyni oraz Krakowa, gdzie prowadzi projekty pomiaru i redukcji śladu węglowego całych aglomeracji. W obszarze klimatycznej z pasją skupia się na działaniach przynoszących rzeczywiste korzyści dla środowiska. Pracuje z energetyką cieplną w Trójmieście tworząc strategię dekarbonizacji. Z wykształcenia finansista. Certyfikowany kierownik projektów, trener, konsultant. Realizował projekty przemysłowe i informatyczne na kilku kontynentach.
Konsultant i trener w obszarze prowadzenia projektów. Pracował m.in. dla Intel, Orange, Energa Obrót, PGE, Tauron, Veolia, Grupa Lotos, PGNiG, Orlen, LPP, Volvo, Rossman, PZL Mielec, Hestia, CircleK. Wykłada w programach MBA i na studiach podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego oraz Collegium Civitas.
Prywatnie innowator. Wygrywa międzynarodowe konkursy innowacji technologicznych m.in. organizowane przez US Air Force Space Command oraz US Department of Energy.

Scroll to Top