fbpx

MS 365 on-line – szkolenie on-line


Szkolenie in company (dedykowane)

CEL I ZAKRES

Microsoft w pakietach dla przedsiębiorstw zawarł kilkanaście aplikacji, z których każdy może korzystać bez dodatkowych opłat. Czemu zatem przedsiębiorstwa z nich nie korzystają? Odpowiedź jest prosta – przed tym szkoleniem nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co tak naprawdę kupili.
Podczas szkolenia pokażemy przykłady zastosowania narzędzi przy zarządzaniu zasobami i projektami, komunikacji w firmie i z klientem, tworzenia transformacji cyfrowych, budowania analiz i audytów. Po jego zakończeniu uczestnicy będą potrafili wykorzystać programy pakietu MS 365 Online do rozwoju zespołów w organizacji, optymalizując ich pracę i oddając komputerowi powtarzalne zadania, czy generowanie raportów.

ODBIORCY

Osoby zarządzające przedsiębiorstwami lub ich pracownicy – menedżerowie, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności wykorzystywania MS 365 Online w celu automatyzacji codziennych zadań i poprawy komunikacji w firmie, a tym samym chcą przekazać tę wiedzę wdrażając zespoły w efektywną i ustrukturyzowaną pracę.
Przede wszystkie te osoby, które chcą wprowadzić w firmie efektywną organizację pracy i nowoczesne standardy pracy.

PROGRAM

1. Nawigacja po środowisku Online (Jak dotrzeć do aplikacji?)
2. Outlook
Automatyzacja dzięki regułom i autoodpowiedziom. Wzrost spójności identyfikacji firmy, po ujednoliceniu stopek mailowych. Ograniczenie czasu spędzonego na nieistotnych wiadomościach.
Ćwiczenie z regułami.
3. Planner
Delegowanie zadań do zespołu i rozbicie „Kamieni milowych” na kroki i podzadania. Prawidłowe opisywanie zadań. Weryfikacja postępu pracy zespołu i raportowanie stanu. Planowanie dalszej pracy poszczególnych pracowników.
Ćwiczenie na współprace zespołu na własnej tablicy zespołu oraz praca z innymi.
4. Sharepoint
Przestrzeń wymiany dokumentów w firmie i wspólnej pracy nad tym samym dokumentem, wraz z ustaleniem uprawnień. Baza materiałów do pobrania – wnioski urlopowe, regulaminy, instrukcje. Centrum informacyjne organizacji – newsy, struktura organizacyjna.
Tworzenie witryny działu z widżetami, list, raportów, audytów.
Ćwiczenie tworzenia witryny działu oraz wspólna edycja plików.
5. Teams
Centrum interakcji – komunikacja w organizacji, spotkania w kalendarzu, przestrzeń dla działu/projektu. Jawna komunikacja z klientem, poufna komunikacja menedżerska.
Dodatki centralizujące prace w jednym programie – twórz tabele Excel, przeglądaj strony www, wypełniaj ankiety, udostępniaj i pobieraj pliki. Aktualizuj status pracy i dodawaj nowe zadania.
Ćwiczenie komunikacji personalnej i w działach/projektach.
6. Dodatkowe Aplikacje
Forms, WhiteBoard, Bookings, Visio, Sway, Power Automate
Inspirujący pokaz aplikacji zawartych w pakiecie firmowym do zastosowania w głównych działaniach rozwoju firmy.

PROWADZĄCY

Mateusz Ellwardt
Przedsiębiorca prowadzący sklepy internetowe „ESP Trade” i dyrektor technologiczny agencji marketingowej „Happy Business”. Prowadząc networkingi biznesowe buduje relacje między prezesami różnych branż, badając ich potrzeby i rozwiązując problemy prowadzenia firmy. Szkoleniowiec z pasją do dzielenia się wiedzą. Z wyksztalcenia inżynier informatyki ze specjalizacją programowanie, co wykorzystuje na co dzień tworząc automatyzacje i optymalizacje procesów biznesowych. Doradca wspierający firmy startujące z budowaniem procesów biznesowych i obiegów dokumentów. Szkoli działy pracujące na Microsoft Office 365 z efektywniejszego wykorzystywania posiadanych narzędzi oraz pokazuje nowe, które w pakiecie już posiadają.

CENA

Ustalana indywidualnie z Klientem i uzależniona od liczby uczestników szkolenia.

KONTAKT

Tel. (+ 48) 511 003 137
e-mail: biuro@platformawiedzy.com.pl
https://platformawiedzy.com.pl/

Scroll to Top