fbpx

Microsoft Word – kurs on-line

Szkolenie in company (dedykowane)

 CEL I ZAKRES

Dane przechowywane i prezentowane są w różnych formach. W zależności czy komunikacja będzie przekazywana cyfrowo czy papierowo, należy dobrać właściwe narzędzie. Ważne, by praca, z programem była prosta i intuicyjna, dzięki czemu nie zajmie dużo czasu. Do materiałów drukowanych najlepiej nada się Microsoft Word, który pozwala na prace z tekstem, wzbogacając materiały o grafiki czy odnośniki.

ODBIORCY

Administracja – office menedżerowie, kadrowi, zespoły HR, zespoły marketingu – wszyscy, którzy masowo wysyłają wiadomości lub dokumenty (np. aneksy do umów, wiadomości email z kodami rabatowymi lub podziękowaniami).

 PROGRAM

1. Word – Nawigacja po narzędziach
Nie będzie to nauka podstawowych funkcji edytora tekstu. Każdy spotkał się już z pracą z tekstem pisząc notatki, dokumenty czy maile.
W tym krótkim module przypomnimy sobie, gdzie znajdują się najważniejsze narzędzia i dowiesz się o funkcjach mniej popularnych.
2. Word – edycja treści w skrócie, skróty w edycji treści
Tworzenie tabel, łączenie treści z grafikami, używanie kształtów 3D.
Skróty klawiszowe ułatwiające prace z edytorem Word.
3. Word – współpraca nad jednym dokumentem na wielu stanowiskach
Krótko o tym jak dokumenty są edytowane w czasie rzeczywistym przez kilka osób jednocześnie niezależnie od ich lokalizacji.
Zobaczymy, jak dowiedzieć się kto aktualnie edytuje dokument i jak odnaleźć historię zmian.
4. Word – korespondencja seryjna
Ten sam dokument musisz przygotować wielokrotnie podmieniając dane
Masz zadanie przygotować aneks do umowy dla 20/50/100 pracowników
Tworzysz oferty na podstawie danych z Excela?
Wysyłasz korespondencję seryjną mailem lub listownie?
Ten moduł ma wiele zastosowań i rozwiązuje potrzeby pracy z masową korespondencją i dokumentami.
5. Word – dodatki
Seryjna dokumentacja to nie jedyne usprawnienia jakie oferuje Microsoft.
W zależności od potrzeb na danym stanowisku, można dobierać dodatki, które pomagają dodawać obrazy, wykresy czy kody QR do dokumentów lub w inny sposób ułatwiać pracę.

PROWADZĄCY

Mateusz Ellwardt
Szkoleniowiec mocno zakorzeniony w IT, gdzie znajomość możliwości jakie daje pakiet Microsoft 365 jest kluczowa do usprawnienia pracy. Menedżer handlowy i administrator IT w agencji marketingowej Happy Business, gdzie wraz z zespołem graficznym dba o spójność wizualną klientów. Konsultant ds. prezentacji członków Trójmiejskiej grupy przedsiębiorców BNI Porto, gdzie poziom prezentacji decyduje o nowych kontraktach i współpracach biznesowych. Prowadzący spotkania networkingowe i prelekcje biznesowe. Analityk rozwiązań chmurowych, w których dokumentacja to podstawa, a właściwa prezentacja raportów ma wpływ na zrozumienie danych.

CENA

Ustalana indywidualnie z Klientem i uzależniona od liczby uczestników szkolenia.

 KONTAKT

Tel. (+ 48) 511 003 137
e-mail:
biuro@platformawiedzy.com.pl
https://platformawiedzy.com.pl/

Scroll to Top