fbpx

Jak zwiększyć zyski w MŚP? – szkolenie on-line


 Seminarium in company (dedykowane)

CEL I ZAKRES

Celem każdej firmy jest generowanie zysków. Podczas szkolenia uczestnicy poznają różne koncepcje i narzędzia, które praktycznie mogą przełożyć się na zwiększenie przychodów i optymalizację kosztów. Przedstawione treści będą miały wymiar bardzo praktyczny, bo wykorzystywane są przez trenera w zarządzaniu kilkudziesięcioosobową firmą. Będzie to pigułka wiedzy z zakresu strategii, zarządzania sprzedażą, finansów dla niefinansistów, zarządzania zasobami ludzkimi i narzędzi IT wspomagających menedżerów.

ODBIORCY

Właściciele i osoby zarządzające małymi i średnimi przedsiębiorstwami, w których nie ma komórek controllingu, a także dyrektorzy sprzedaży.

PROGRAM

Skąd biorą się zyski – biznesowo, a nie księgowo
Model biznesowy jako fundament do zrozumienia związków przyczynowo-skutkowych między działaniami a wynikami
Dwie proste reguły na zwiększenie przychodów i zysków
Analizy zarządcze czyli jak podejmować decyzje na podstawie faktów a nie opinii
Mega praktyczna metoda na realizację celów biznesowych
Planowanie i budżetowanie wspomagające rozwój – nawet dla największych przeciwników zarządzania z wykorzystaniem budżetu
Raportowanie wspomagające czyli jak poradzić sobie w czasach nadmiaru informacji
Przykład wykorzystania narzędzi wspomagających osoby zarządzające w zarządzaniu przychodami i kosztami

PROWADZĄCY

Paweł Musiał
Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od 20 lat specjalizuje się w systemach informatycznych dla biznesu i zajmuje doradztwem w zakresie systemów wspomagających controlling. Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia praktyków controllingu ICV, członek zarządu koła ICV Warszawa, prelegent wielu konferencji z zakresu controllingu, finansów dla niefinansistów, zarządzania sprzedażą i modeli biznesowych. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu controllingu przy SGH w Warszawie i na UMK w Toruniu. Autor artykułów publikowanych w prasie fachowej (m.in. „Controlling i Zarządzanie”). Współwłaściciel i Członek Zarządu firmy Controlling Systems Sp. z o.o.

CENA

Ustalana indywidualnie z Klientem i uzależniona od liczby uczestników szkolenia.

KONTAKT

Tel. (+ 48) 511 003 137
e-mail: biuro@platformawiedzy.com.pl
https://platformawiedzy.com.pl/

Scroll to Top